Aluminium- blachy aluminiowe, blachy ryflowane, pręty aluminiowe

Blachy aluminiowe stosowane są do produkcji urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych, płyt warstwowych, obudów maszyn, w budownictwie jako: izolacje, elementy dekoracyjne, obicia drzwi garażowych, wypełnienia płaskich przestrzeni w konstrukcjach aluminiowych, w przemyśle samochodowym na elementy osłonowe termoizolacyjne i dźwiękochłonne, nadwozia samochodów dostawczych i specjalnych.

Dostępne pręty aluminiowe:

  • Pręty aluminiowe okrągłe
  • Pręty aluminiowe sześciokątne
  • Pręty aluminiowe kwadratowe

Oferta nasza obejmuje blachy z aluminium oraz stopów aluminium, w wielu różnych asortymentach. Są to wyroby katalogowe lub inne odpowiadające określonym wymaganiom Klientów. Dostępne są w szerokim zakresie grubości oraz formatów. Materiały te posiadają atesty zgodności z odpowiednimi normami europejskimi.

Blachy ryflowane charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością w zależności od stanu utwardzenia dobrą sztywnością lub podatnością na gięcie wysoką odpornością na korozje niskim ciężarem właściwym pełną spawalnością. Blachy ryflowane mają szerokie zastosowanie w transporcie, przemyśle stoczniowym, budownictwie jako materiał wykończeniowy i dekoracyjny. Gatunki: 1000/5000, stany utwardzenia:H111/H14/H24 inne po uzgodnieniu